язык интерфейса

ЎзР Конунчилиги

ЎзР Конунчилиги/ Давлат ҳуқуқий тизими асослари/ Сайлов тизими. Сайловлар. Референдум/ Сайловлар/ Халқ депутатлари Тошкент шаҳар Кенгашига сайлов ўтказувчи шаҳар сайлов комиссиясининг 08.10.2014 й. "Халқ депутатлари Тошкент шаҳар Кенгашига сайлов ўтказувчи округ сайлов комиссияларини тузиш тўғрисида"ги Қарори

Вы можете получить доступ на один день к продукту Законодательство Руз.

ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАРИ ТОШКЕНТ

ШАҲАР КЕНГАШИГА САЙЛОВ

ЎТКАЗУВЧИ ШАҲАР САЙЛОВ

КОМИССИЯСИНИНГ

ҚАРОРИ

08.10.2014 й.




ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАРИ ТОШКЕНТ

ШАҲАР КЕНГАШИГА САЙЛОВ ЎТКАЗУВЧИ

ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯЛАРИНИ

ТУЗИШ ТЎҒРИСИДА



Ўзбекистон Республикаси "Халқ депутатлари вилоят, туман ва шаҳар Кенгашларига сайлов тўғрисида"ги Қонунининг 11, 12-моддаларига мувофиқ халқ депутатлари Тошкент шаҳар Кенгашига сайлов ўтказувчи шаҳар сайлов комиссияси ҚАРОР ҚИЛАДИ:


1. Халқ депутатлари Тошкент шаҳар Кенгашига сайлов ўтказувчи 60 та округ сайлов комиссиялари тузилсин.


2. Округ сайлов комиссияларининг таркиби, жойлашган манзили ва уларнинг телефон рақамлари кўрсатилган маълумотлар "Тошкент оқшоми" ва "Вечерний Ташкент" газеталарида эълон қилинсин.



УЧТЕПА ТУМАНИ


1-ОЙБЕК ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Бешқайрағоч кўчаси, 63, тел.: 247-43-16)


Комиссия раиси:


Иногамова Мухаббат Турсуновна - Учтепа туманидаги 28-сон Болалар мусиқа мактаби директори


Раис ўринбосари:


Шоахмедова Сураё Комиловна - Учтепа туманидаги 19-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия котиби:


Юнусова Мухлиса Муксимовна - Учтепа туманидаги 109-сонли мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Сидиқова Мухтабар Жамоловна - Учтепа туманидаги "Дегрез" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Шарипова Дурдона Миразамовна - Учтепа туманидаги 4-сонли мактаб ўқитувчиси


Ибрагимова Арафат Худайбергановна - "Маҳалла" хайрия жамоат фонди Учтепа тумани бўлими масъул котиби


Рузиев Дилшод Хамидуллаевич - Учтепа туманидаги 2-сонли болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори


Кадыров Комилжон Казымович - "Тошшаҳарйўловчитранс" акциядорлик компаниясининг "18-автобус саройи" очиқ акциядорлик жамияти бошқаруви раиси


Боймурадова Шахло Курашовна - Учтепа туманидаги 9-туғруқхона мажмуаси бош шифокор ўринбосари


Ахунджанов Жамолиддин Абдумаджитович - Учтепа тумани Бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази бошлиғи


Алиев Садритдин Сухробович - Учтепа туманидаги "Билолиддин Зиёда" масъулияти чекланган жамияти директори



2-АБДУЛЛА ҚОДИРИЙ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Маннон Уйғур кўчаси, 485, тел.: 247-61-90, 247-79-32)


Комиссия раиси:


Юнусов Сухбатилла Хикматуллаевич - Учтепа туманидаги 3-сонли болалар шифохонаси бош шифокори


Раис ўринбосари:


Якупов Тажибай Махкамбаевич - Учтепа туманидаги 19-мактабгача таълим муассасаси мудири


Комиссия котиби:


Гадайбоева Гулнора Қўчқоровна - Учтепа туманидаги 129-сонли мактабнинг маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Соипназарова Наргиза Султоновна - Учтепа туманидаги 245-сонли мактабнинг маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари


Нуриддинов Абид Хуснитдинович - Учтепа туманидаги "Ўзтелерадиокомпания" махсус автокорхонаси бош муҳандиси


Шукуров Иброхим Рихсибоевич - Учтепа туманидаги 26-сонли болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори


Саипова Тажекай Абдужабборовна - Учтепа туманидаги Абдулла Қодирий маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси


Халматова Сураяхан Ибрагимовна - Учтепа туманидаги 26-оилавий поликлиника бош шифокори


Зокирова Дилдора Садриддиновна - Учтепа туманидаги 505-сонли мактабгача таълим муассасаси мудираси


Қодирова Чарос Турабовна - Учтепа туманидаги 81-сонли мактабнинг маънавий ва маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари


Хўжахонова Чаросхон Шавкатовна - Учтепа туманидаги қурилиш коммунал касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари



3-БЕШҚАЙРАҒОЧ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Самоний кўчаси, 27а, тел.: 275-75-43)


Комиссия раиси:


Дўсмухамедова Саодат Махиржановна - Учтепа туманидаги 23-оилавий поликлиника бош шифокори


Раис ўринбосари:


Халметова Шахноза Бахтиёровна - Учтепа туманидаги 9-сонли болалар мусиқа мактаби директори


Комиссия котиби:


Зайнутдинова Маъсуда Хакимовна - Учтепа туманидаги 193-сонли мактабнинг маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Исламова Дилноза Курбановна - Учтепа туманидаги 14-мактабнинг маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари


Ибрагимов Қаҳрамон Абдуқодирович - "Ипак йўли" очиқ акциядорлик инновация-тижорат банки Ўрикзор филиали бошқаруви раиси ўринбосари


Пармонова Назокат Кучкоровна - Учтепа тумани Халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими Давлат таълим стандартлари мониторинг бўлими бошлиғи


Шукуров Иброхим Рихсибоевич - Учтепа туманидаги 26-сонли болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори


Рашидов Авазбек Озодович - Мудофаага кўмаклашувчи "Ватанпарвар" ташкилоти Учтепа тумани кенгаши раиси


Гафурова Дилдора Юнусовна - Учтепа туманидаги 217-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Бойтўраев Отабек Эшмирзаевич - Учтепа туманидаги "Тақачи таъмир" масъулияти чекланган жамияти директори


Акбаров Иброхим Исроилович - Учтепа туманидаги "Исроилҳожи ота" масъулияти чекланган жамияти директори



4-ШОДЛИК ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(31-мавзе, 20, тел.: 270-67-20, 270-71-96)


Комиссия раиси:


Азизов Носир Мансурович - Учтепа тумани ҳудудий тиббиёт бирлашмаси бош шифокори


Раис ўринбосари:


Джурабекова Зумрад Муратходжаевна - Учтепа туманидаги 19-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия котиби:


Юнусова Мухлиса Муксимовна - Тошкент автомобил йўллари институти қошидаги Учтепа академик лицейининг ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Хайдарова Озода Толиповна - Учтепа туманидаги 312-сонли мактаб директори


Шарипов Жамшид Норқобилович - Учтепа туман статистика бўлими бошлиғи


Тулянова Дилфуза Авазбековна - Учтепа туманидаги 203-сонли мактабнинг маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари


Қаххаров Абдуғани Абдилалимович - 2-трамвай депоси бошлиғининг тасарруф бўйича ўринбосари


Шоисломова Феруза Эркиновна - Учтепа туманидаги 207-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Валиева Махфуза Шоанваровна - Кўп тармоқли марказий поликлиниканинг Ўрикзор филиали бош шифокори


Сапаев Шерзод Шавкатович - Учтепа тумани бюджетдан ташқари пенсия жамғармаси бўлими бошлиғи


Юлдашев Камилджан Адылович - Учтепа туманидаги 16-сонли болалар мусиқа ва санъат мактаби директори



5-ФОЗИЛТЕПА ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Чилонзор 22-мавзе, Фозилтепа кўчаси, 1а, тел.: 274-96-44, 274-92-21)


Комиссия раиси:


Садиков Соми Таджиевич - Учтепа туманидаги Республика тасвирий-амалий санъат лицей-интернати директори


Раис ўринбосари:


Алимджанова Лола Анваровна - Учтепа тумани Маданият ва спорт ишлари бўлими бошлиғи


Комиссия котиби:


Гаипова Гульчехра Ашурматовна - Учтепа туманидаги 365-сонли мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Амирова Дилфуза Уктамовна - Учтепа туманидаги 4-сонли давлат нотариал идораси нотариуси


Рахимбабаева Нилюфар Иршатбабаевна - Учтепа туманидаги 194-сонли мактаб директори


Асралходжаев Авазхон Фарсохонович - Учтепа туманидаги 3-болалар ва ўсмирлар олимпия захиралари спорт мактаби директори


Ханазаров Азизбек Джурабекович - Ўзбекистон Республикаси Ташқи иқтисодий фаолият Миллий банки Тошкент шаҳар Бош бошқармаси Учтепа филиали бошқаруви раиси ўринбосари


Ергашева Перуза Толиповна - Учтепа тумани Тиббиёт бирлашмасининг даволаш ишлари бўйича бош шифокор ўринбосари


Таджиева Зиёда Рустамовна - Учтепа туманидаги 3-стоматология поликлиникаси бош шифокори


Ахмеджанов Талъат Иркинович - Учтепа тумани тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекциясининг юридик шахсларни давлат рўйхатидан ўтказиш бўлими бошлиғи


Шамсиддинова Мухаббат Болтаевна - Учтепа тумани Давлат санитария-эпидемиология назорати марказининг бош шифокори



6-ЧЎПОНОТА ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Чилонзор 14-мавзе, 62-мактаб,  тел.: 274-86-59)


Комиссия раиси:


Икрамов Азиз Акрамович - Учтепа туман Халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мудирининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Раис ўринбосари:


Муминова Нодира Анваровна - Учтепа туманидаги 490-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия котиби:


Хасанова Инобатхан Агзамовна - Учтепа туманидаги 62-сонли мактабнинг ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Уразова Нодира Хамидовна - Учтепа туманидаги 228-сонли мактабнинг ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари


Батырова Гулнора Улмасовна - Учтепа туманидаги 396-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Турунов Кадриддин Максудович - Учтепа туманидаги Учтепа болалар спорт мажмуаси директори


Машарипов Шухрат Бахтиёрович - "Ўзсаноатқурилишбанк" ОАТБ Ал-Хоразмий филиалининг юридик хизмати ҳуқуқшунос маслаҳатчиси


Саидходжаева Мукаддас Сабитовна - шаҳар тез тиббий ёрдам клиник шифохонасининг қабул қилиш бўлими мудираси


Садиков Акмал Рахимджанович - Учтепа туманидаги "Боғистон нон" корхонаси директори


Холтаев Усмон Файзиевич - Учтепа туманидаги 25-оилавий поликлиника бўлим бошлиғи


Муслимов Марат Анварович - Учтепа тумани Сув тармоқлари бошқармаси бошлиғи



7-ШИРИН ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(М. Шайхзода кўчаси, 61а, тел.: 271-68-49)


Комиссия раиси:


Муродов Шоносир Шоазизович - А. Хўжаев номидаги Республика дизайн коллежи директори


Раис ўринбосари:


Наврузова Умида Бахтияровна - Учтепа туманидаги 401-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия котиби:


Шомирзаева Муқаддас Ўткуровна - Учтепа туманидаги 107-сонли мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Олтиев Темир Жонимбоевич - Ўзбекистон давлат жаҳон тиллари университетининг академик лицей ва касб-ҳунар коллежлари билан ишлаш бўйича проректори


Исканов Аваз Исматович - Тошкент юридик коллежининг "Фуқаролик ҳуқуқи" кафедраси мудири


Чориев Холбек Шониёзович - Учтепа тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими ходимлар бўлими инспектори


Тухтаева Зарафат Турсуновна - Учтепа туманидаги 24-оилавий поликлиника бош шифокорининг ўринбосари


Сулайманов Шовкат Абдуллаевич - 2-трамвай депоси директори


Абдуганиев Гуламжон Офранжянович - "Ўзсаноатқурилишбанк" акциядорлик-тижорат банки Учтепа филиали бошқаруви раиси ўринбосари


Абдуллаева Сабохон Имотовна - Учтепа туманидаги 283-мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари


Халмухамедов Фахретдин Джураевич - Учтепа туманидаги "ZEBINISO ONA" масъулияти чекланган жамиятининг кадрлар бўлими бошлиғи



БЕКТЕМИР ТУМАНИ


8-СУВЧИ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Билол Нозим кўчаси, 47, тел. 295-02-86)


Комиссия раиси:


Зупаров Исматилло Хасанович - "Бектемир-спирт экспериментал заводи" ОАЖ раиси


Раис ўринбосари:


Сайдалиева Кундуз Наримоновна - Бектемир туман ҳудудий тиббиёт бирлашмаси бош шифокори


Комиссия котиби:


Мавлонов Шухрат Рахматуллаевич - Бектемир туман халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мудири


Комиссия аъзолари:


Дадабоев Алимжон - "Нуроний" жамғармаси Бектемир тумани бўлими раиси


Маматов Хусниддин Ермаматович - "Камолот" ёшлар ижтимоий ҳаракати Бектемир туман кенгаши раиси


Умирзаков Лутфулло Хасанбоевич - Бектемир туман молия бўлими мудири


Мухамедов Хуснутдин Хамидович - Бектемир тумани давлат санитария-эпидемиология назорати маркази бош шифокори


Файзиев Шавкат Абдуллаевич - Бектемир тумани "Махсустранс" корхонаси раҳбари


Рахимов Анвар Рустамович - И.М. Губкин номли Россия давлат нефть ва газ университети филиали қошидаги ихтисослашган академик лицей директори


Хайдарова Зухра Шайхалиевна - Бектемир туманидаги 289-сонли мактаб директорининг ўринбосари


Максудова Мавжуда Асатуллаевна - Бектемир тумани ФХДЁ бўлими мудираси



МИРЗО УЛУҒБЕК ТУМАНИ


9-САЛОР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Қори Ниёзий кўчаси, 39, тел.: 237-09-45)


Комиссия раиси:


Шавазов Кадиржон Ачилович - Тошкент ирригация ва мелиорация институтининг маънавий-маърифий ишлар бўйича проректори


Раис ўринбосари:


Хакимова Зумрад Хабибуллаевна - "Интернэшнл Хаус-Ташкент" академик лицейи директори


Комиссия котиби:


Махкамова Мухаббат Мирзакировна - Мирзо Улуғбек туманидаги 541-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Таджибаева Наргиза Сабировна - Мирзо Улуғбек туманидаги 419-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Саидова Гулёра Абдухакимовна - "Интернэшнл Хаус-Ташкент" академик лицейи ўқитувчиси


Ёрматов Равшан Бахтиёрович - "Интернэшнл Хаус-Ташкент" академик лицейи ўқитувчиси


Исламова Мухайё Акбаровна - Мирзо Улуғбек туманидаги 153-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Хамидова Нилуфар Алишеровна - Мирзо Улуғбек туманидаги 556-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Ибрагимова Саноат Хамидуллаевна - Мирзо Улуғбек туманидаги 9-оилавий поликлиника умумий амалиёт ҳамшираси


Каримова Гулноза Абдефатаховна - Тошкент иқтисодиёт ва бизнес коллежининг ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари


Мансуров Шавкат Равшанович - Мирзо Улуғбек номидаги маданият ва истироҳат боғи директори



10-БЎЗ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Паркент кўчаси, 51, тел.: 267-17-44)


Комиссия раиси:


Ярашев Комилжон Деҳқонович - Ўзбекистон давлат жисмоний тарбия институти гимнастика ва спорт психологияси факультети декани


Раис ўринбосари:


Саидова Динара Исматиллаевна - Мирзо Улуғбек туманидаги 5-оилавий поликлиника бош шифокори


Комиссия котиби:


Қурбонова Наргиза Миркамиловна - Мирзо Улуғбек туманидаги Ахборот технологиялари касб-ҳунар коллежининг ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Набиева Мунаввар Махмудовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 410-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Нариманов Бекзод Абдувалиевич - Ўзбекистон  давлат жисмоний тарбия институти катта ўқитувчиси


Абдумаликова Гўзал Хамзаевна - Ўзбекистон давлат жисмоний тарбия институти катта ўқитувчиси


Акромова Одина Қахрамонжоновна - Мирзо Улуғбек туманидаги 493-мактабгача таълим муассасасининг хўжалик ишлари бўйича мудираси


Муслимов Бахром Рахмонович - Мирзо Улуғбек тумани "Махсусэнергогаз" акциядорлик жамияти муҳандиси


Қурбонбоева Дилобар Мадумаровна - Мирзо Улуғбек туманидаги 332-мактабгача таълим муассасасининг хўжалик ишлари бўйича мудираси


Мамбетова Рабига Зулпихаровна - Мирзо Улуғбек тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими шўъба раҳбари


Тухтасинов Шердорбек Шухратбекович - Мирзо Улуғбек туманидаги 21-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори ўринбосари



11-ЗИЁЛИЛАР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Дўрмон йўли кўчаси, 24, тел. 262-59-05)


Комиссия раиси:


Давлетова Дилором Ринатовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 5-сонли болалар шаҳар клиник шифохонаси бош шифокори


Раис ўринбосари:


Ибрагимов Орифжон Алимахатович - Мирзо Улуғбек туманидаги "Картография" илмий ишлаб чиқариш давлат корхонаси бош муҳандиси


Комиссия котиби:


Абдуллаева Муаттархон Илёсовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 9-оилавий поликлиника бош шифокори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Хамидова Дилдора Абдурафиковна - Мирзо Улуғбек туманидаги 333-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Дадажанова Светлана Сафаевна - Мирзо Улуғбек туманидаги 145-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Усманов Хусниддин Юльчиевич - Мирзо Улуғбек туманидаги транспорт касб-ҳунар коллежи директорининг хўжалик ишлари бўйича ўринбосари


Мухамедов Ўткиржон Абдуахатович - Мирзо Улуғбек туманидаги транспорт касб-ҳунар коллежи директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Багадирова Нигора Абдурахимовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 38-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Шамсиева Шахноза Фазлитдиновна - Мирзо Улуғбек туманидаги 5-сонли болалар клиник шифохонаси шифокори


Отабоева Нуринсо Ахмедовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 27-мактаб ўқитувчиси


Адилов Абдувохид Хакимович - Мирзо Улуғбек тумани телефон боғламаси бошлиғи



12-ЯЛАНҒОЧ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Яланғоч мавзеси, 127а, тел.: 230-28-65)


Комиссия раиси:


Маврулов Абдухалил Абдулхаевич - Ўзбекистон давлат санъат ва маданият институтининг маънавий-маърифий ишлари бўйича проректори


Раис ўринбосари:


Мўминова Феруза Курашевна - Мирзо Улуғбек туманидаги 7-оилавий поликлиника бош шифокори


Комиссия котиби:


Туйчиева Очақиз Усмановна - Мирзо Улуғбек туманидаги 7-оилавий поликлиника бош шифокори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Карабалаева Дилфуза Акрамовна - Мирзо Улуғбек туманидаги Тошкент саноат касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари


Аширбаева Шохсанам Шоикрамовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 312-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Махмудова Дилафруз Тимуровна - Мирзо Улуғбек туманидаги 390-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Ширбачева Гулчехра Шакировна - Мирзо Улуғбек туманидаги 403-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Усмонов Мухаммади Бахритинович - Ўзбекистон давлат санъат ва маданият институти профессори


Ташматов Уразали Гофурович - Ўзбекистон давлат санъат ва маданият институтининг "Халқ ижодиёти ва анъанавий қўшиқчилик" кафедраси мудири


Джураев Шукрилла Ташпулатович - Мирзо Улуғбек туманидаги "Шахриобод" маҳалла фуқаролар йиғинининг масъул котиби


Икрамова Саодат Рустамовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 437-мактабгача таълим муассасаси мудираси



13-ГУЛШАН ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Буюк Ипак йўли кўчаси, 235а, тел.: 266-81-55)


Комиссия раиси:


Нуритдинов Жалолиддин Жамалович - Мирзо Улуғбек тумани "Тошшаҳартрансэкспедиция" автокорхонаси директори


Раис ўринбосари:


Шавқиев Анварбек Шодмонович - Мирзо Улуғбек тумани "Баркамол авлод" болалар маркази методисти


Комиссия котиби:


Абдужаббарова Шоира Мурадовна - Мирзо Улуғбек тумани "Баркамол авлод" болалар маркази директори


Комиссия аъзолари:


Икромов Жамшид Икромович - Мирзо Улуғбек тумани Тошкент давлат техника университети қошидаги 3-сонли академик лицейнинг ўқитувчиси


Абдуюсупов Абдурашид Абдурахим ўғли - Тошкент давлат техника университети қошидаги 3-сонли академик лицейнинг ўқитувчиси


Хайдаров Комилжон Хазратқулович - Мирзо Улуғбек туманидаги 31-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори


Усманова Фароғат Наджимовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 193-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Абдуллаева Наиля Асхатовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 433-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Хасанов Баходир Юлдашевич - Мирзо Улуғбек туманидаги "Янги Авайхон" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Авилова Висола Захиджановна - Мирзо Улуғбек туманидаги 31-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори ўринбосари


Рахимова Нури Хусановна - Мирзо Улуғбек тумани ҳудудий тиббиёт бирлашмаси бош шифокор ўринбосари



14-ИНТИЗОР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Мингбулоқ кўчаси 1б, тел.: 265-98-54)


Комиссия раиси:


Умматқулов Бахтиёр Садикулович - Мирзо Улуғбек технология касб-ҳунар коллежи директори


Раис ўринбосари:


Рустамова Дилдора Абдумаликовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 1-стоматология поликлиникаси бош шифокори


Комиссия котиби:


Мамадалиева Назира Ахатовна - Мирзо Улуғбек технология касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Тошмаматов Баходир Тохтасин ўғли - Мирзо Улуғбек туманидаги 20-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори


Қурбонова Хабибахон Убайдуллаевна - Мирзо Улуғбек туманидаги 1-стоматология поликлиникаси бош шифокори ўринбосари


Артиков Азамат Абдумаликович - Мирзо Улуғбек туманидаги 20-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори ўринбосари


Пак Жанна Герасимовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 209-сонли мактаб директори


Умарова Шахноза Мирзахидовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 525-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Абдурафиева Сайёра Рустамовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 232-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Тен Ольга Артуровна - Мирзо Улуғбек туманидаги 209-сонли мактаб директори ўринбосари


Аширова Дилфуза Хасановна - Мирзо Улуғбек туманидаги 134-мактабгача таълим муассасаси мудираси



15-ФЕРУЗА ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(ТТЗ-1 мавзеси, 47-уй, тел.: 264-68-00)


Комиссия раиси:


Исамухамедова Шахло Шоюсуповна - Мирзо Улуғбек тумани ҳудудий тиббиёт бирлашмаси бош шифокори


Раис ўринбосари:


Эшмурадов Хусниддин Ирисович - Мирзо Улуғбек туманидаги 2-сил касалликлари клиник шифохонаси бош шифокори


Комиссия котиби:


Якубова Салима Муталовна - Мирзо Улуғбек тумани саноат касб-ҳунар коллежи методисти


Комиссия аъзолари:


Бучинцев Игорь Сергеевич - Мирзо Улуғбек туманидаги 30-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори


Назарова Умида Васиковна - Мирзо Улуғбек туманидаги 137-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Абдурашидова Гўзал Рифхатовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 390-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Шамсибекова Зиёда Рустамбековна - Мирзо Улуғбек саноат касб-ҳунар коллежи бўлим мудири


Ахмедова Шахло Шахабовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 378-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Тўлаганов Хусан Мирёкубович - Мирзо Улуғбек туманидаги "4-автохизмат" масъулияти чекланган жамияти директори


Бахрамова Нодира Бахрамовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 14-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Садуллаева Раиса Тургуновна - Мирзо Улуғбек туманидаги 6-оилавий поликлиника бош шифокори



16-ХУМОЮН ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Буюк Ипак йўли кўчаси, 434, тел.: 264-38-30)


Комиссия раиси:


Рахмонов Абдулла Муродиллаевич - Мирзо Улуғбек туманидаги "ТТЗ-МЕТАЛЛ" қўшма корхонаси директори


Раис ўринбосари:


Норов Даврон Жўраевич - Мудофаага кўмаклашувчи "Ватанпарвар" ташкилоти "Мирзо Улуғбек ўқув спорт техника клуби" бошлиғи


Комиссия котиби:


Қаршиев Сайдулла Ширинович - Мирзо Улуғбек туманидаги "ТТЗ-МЕТАЛЛ" қўшма корхонасининг ходимлар ва режим бўлими бошлиғи


Комиссия аъзолари:


Нармухамедова Шоира Қудратовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 408-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Измайилова Нигора Рахимовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 1-силга қарши диспансер бош ҳамшираси


Рахимова Зулайхо Тулкиновна - Мирзо Улуғбек тумани ҳудудий тиббиёт бирлашмаси бўлим бошлиғи


Боходиров Сафарали Тошматович - Мудофаага кўмаклашувчи "Ватанпарвар" ташкилоти "Мирзо Улуғбек ўқув спорт техника клуби" ўқитувчиси


Юлдашева Гулнора Мирзахидовна - Мирзо Улуғбек туманидаги 382-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Хуснитдинова Наргиза Музаффаровна - Мирзо Улуғбек туманидаги 587-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Рахманова Лола Эгамбердиевна - Мирзо Улуғбек туманидаги 375-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Алимов Бахрамджан - Мирзо Улуғбек туманидаги А. Югнакий маҳалла фуқаролар йиғини раиси



МИРОБОД ТУМАНИ


17-МИНГЎРИК ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Амир Темур шоҳ кўчаси, 20, тел.: 232-15-24)


Комиссия раиси:


Турсунова Гулчехра Ходжакбаровна - Тошкент автомобиль йўллари институтининг маънавий-маърифий ишлар бўйича проректори


Раис ўринбосари:


Камилов Тимур Уткурович - "Шарқтехэнерготаъмир" қўшма корхонаси директори ўринбосари


Комиссия котиби:


Мирзамуминов Шавкат - Тошкент автомобиль йўллари институтининг халқаро алоқалар бўлими услубчиси


Комиссия аъзолари:


Убайдуллаев Хамидулла Суннатуллаевич - "Ўзлитинефтгаз" акциядорлик жамияти муҳандиси


Султонов Садоржон Собиржонович - "Ўзлитинефтгаз" акциядорлик жамияти муҳандиси


Зиядуллаев Комил Шамсиевич - Тошкент автомобиль йўллари институти доценти


Жамалова Гулнора Ғуломовна - Тошкент автомобиль йўллари институти катта ўқитувчиси


Холмухамедова Наргиза Аббасхановна - Миробод туманидаги 1-сонли оилавий поликлиника бош шифокори


Витте Ирина Львовна - Миробод туманидаги 1-сонли оилавий поликлиника шифокори


Курбанова Гулнора Шарахматовна - Миробод туманидаги 1-сонли оилавий поликлиника ҳамшираси


Абдумажитов Ворисхон Собирхонович - Миробод туманидаги 7-сонли болалар стоматология поликлиникаси шифокори



18-ТЕМИРЙЎЛ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Темирйўлчилар кўчаси, 89, тел.: 196-39-24)


Комиссия раиси:


Пулатова Наргиза Аминовна - Тошкент политехника касб-ҳунар коллежи директори


Раис ўринбосари:


Худойбердиев Оллоқул Исоқович - Тошкент фармацевтика институтининг маънавий-маърифий ишлар бўйича проректори


Комиссия котиби:


Расулова Дилноза Қобилжоновна - Тошкент политехника касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси


Комиссия аъзолари:


Тошпулатова Мунира Равшановна - Тошкент Политехника касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси


Расулмухамедова Дилфуза Набиевна - Миробод тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими гуруҳ раҳбари


Нурбаева Шахноза Боходировна - Миробод туманидаги 3-сон оилавий поликлиника ҳамшираси


Адилова Мархабо Мамуровна - Миробод туманидаги 3-сон оилавий поликлиника ҳамшираси


Иноғомов Собитжон Ёқубжонович - Тошкент фармацевтика институти доценти


Маматқулов Зухриддин Урмонович - Тошкент фармацевтика институти ўқитувчиси


Наджимитдинов Элёр Рустамович - "Капиталбанк" очиқ акциядорлик тижорат банкининг Тошкент шаҳар филиали бошқарувчиси


Атакўзиева Шахноза Рахматиллаевна - Тошкент темир йўл транспорти касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси



19-ФАЙЗИОБОД ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Янгизамон 3-тор кўчаси, 1.)


Комиссия раиси:


Джалилов Турсун Комилович - "Ўзэлектроаппарат-Электрощит" қўшма корхонаси директорининг умумий масалалар бўйича ўринбосари


Раис ўринбосари:


Норов Нусратжон Нуралиевич - Тошкент архитектура-қурилиш касб-ҳунар коллежи директори


Комиссия котиби:


Қодиров Дониёр Абдулманнопович - Тошкент архитектура қурилиш касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Шабанов Джумали Казимович - Тошкент давлат шарқшунослик институти кафедра мудири


Шакуров Рафик Равильевич - Тошкент давлат шарқшунослик институти доценти


Абдуллаев Улуғбек Артикович - Тошкент давлат шарқшунослик институти катта ўқитувчиси


Акбаров Фарходжон Олимович - Тошкент архитектура қурилиш касб-ҳунар коллежи ишлаб чиқариш таълими устаси


Хасанова Сайёра Хамраевна - Тошкент архитектура қурилиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси


Камилова Умида Салимовна - "Ўзэлектроаппарат-Электрощит" қўшма корхонасининг маънавият тарғибот маркази раҳбари


Худайберганов Дилшод Искандарович - "Ўзэлектроаппарат-Электрощит" қўшма корхонаси таъминот бўлими бошлиғи


Саидханов Саидрасул Мансурович - "Камолот" ёшлар ижтимоий ҳаракати Миробод туман Кенгаши раиси



20-ТОЛАРИҚ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Парвона кўчаси, 44а.)


Комиссия раиси:


Шаабдурахимов Фурқат Шахидаевич - Миробод туманидаги "Махсус тажриба автокорхонаси" директори


Раис ўринбосари:


Ризаев Абдумалик Набиевич - Тошкент темир йўл муҳандислари институти проректори


Комиссия котиби:


Рузматова Машхура Олимовна - Миробод туманидаги 218-сонли мактаб ўқитувчиси


Комиссия аъзолари:


Арипов Тимур Тулкинович - "Маҳалла" хайрия жамоат фонди Миробод туман бўлими раиси


Баратов Рашид Ўсарович - Тошкент темир йўл муҳандислари институти кафедра ассистенти


Ражабов Хабибулло Ибодуллаевич - Тошкент темир йўл муҳандислари институти кафедра ассистенти


Рябикина Наталья Леонидовна - Миробод туманидаги 31-сонли умумтаълим мактаб жисмоний тарбия ўқитувчиси


Мирсалихов Зафар Эркинович - Тошкент темир йўл муҳандислари институти кафедра ассистенти


Каюмов Сайфулла Нигматович - Тошкент темир йўл муҳандислари институти кафедра ассистенти


Мирсагатова Муборак Эргашевна - Миробод туманидаги 482-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Нурназарова Гульназ Эркиновна - Миробод туманидаги 31-сонли умумтаълим мактаб ўқитувчиси



ОЛМАЗОР ТУМАНИ


21-ҚОРАСАРОЙ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Янги Олмазор кўчаси, 20, тел.: 248-41-42)


Комиссия раиси:


Ибратов Бахромбек Байзакович - Тошкент давлат шарқшунослик институти қошидаги Олмазор академик лицейи директори


Раис ўринбосари:


Мавлянова Нигора Назировна - "Олмазор тумани дезинфекция станцияси" давлат муассасаси бош шифокори


Комиссия котиби:


Сидикова Дилафруз Махмудовна - Тошкент давлат шарқшунослик институти қошидаги Олмазор академик лицейи ўқитувчиси


Комиссия аъзолари:


Акрамов Дилмурод Асрорович - Давлат тижорат "Халқ банки" Олмазор филиали бошқарувчиси


Исмаилова Нилуфар Абдугапуровна - Олмазор туманидаги 12-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Махмудова Мамлакат - Олмазор туманидаги "Мискин" маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси


Шарипов Нодиржон Кадирджанович - Ўзбекистон Республикаси Молия вазирлиги ҳузуридаги Бюджетдан ташқари пенсия жамғармасининг Олмазор туман бўлими бошлиғи


Фазилова Фарида Мухамадаминовна - Олмазор туманидаги 20-оилавий поликлиника бош шифокори


Тохтаев Азизжон Абдумаликович - Олмазор тумани истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш жамияти раиси


Мусаджанов Муротжон Ахмаджонович - "Тошкентшаҳарюктранс" уюшмасига қарашли "127-автотранспорт корхонаси" очиқ акциядорлик жамияти бошқаруви раиси


Газиев Эркин Телманович - Олмазор туманидаги 5-болалар стоматология поликлиникаси бош шифокори



22-ЧУҚУРСОЙ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Сағбон 12-тор кўчаси, 1-берк кўча, 5, тел.: 229-38-78)


Комиссия раиси:


Рахимходжаев Норходжа Сайфиевич - Олмазор туманидаги 326-сонли мактаб директори


Раис ўринбосари:


Мухамедов Абдушукур Абдугафурович - Олмазор туманидаги "Амин-пласт" масъулияти чекланган жамияти бош директори


Комиссия котиби:


Садикова Васила Ганиевна - Олмазор туманидаги "Пахта" маҳалла фуқаролар йиғини хотин-қизлар қўмитаси раиси


Комиссия аъзолари:


Касимова Шоиста Мирзаевна - Олмазор туманидаги "Тошкент бош кийимлар фабрикаси" масъулияти чекланган жамияти директори


Мирзахмедов Маруфжон Ниматиллаевич - Олмазор туманидаги "Қудратилла" масъулияти чекланган жамияти директори


Ходжаев Ахмад Муратович - "Нуроний" жамғармаси Олмазор туман бўлими раиси


Ташпулатова Масуда Джураевна - "Соғлом авлод учун" жамғармаси Олмазор тумани таянч маскани директори


Баратова Кенжа Турсуновна - Олмазор туманидаги 21-оилавий поликлиника бош шифокори ўринбосари


Пулатов Ганишер Пулатович - Мудофаага кўмаклашувчи "Ватанпарвар" ташкилоти Олмазор ўқув спорт техника клуби нодавлат таълим муассасаси директори


Мирзаева Феруза Абдусатторовна - Олмазор туманидаги 219-сонли мактабнинг маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари


Каримова Адиба Абдурауповна - Олмазор тумани ахборот-маслаҳат маркази раҳбари



23-МОЙҚЎРҒОН ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Мойқўрғон мавзеси, Ёғду кўчаси, 1, тел.: 228-76-99)


Комиссия раиси:


Мирзаева Гулноза Абдуллаевна - Олмазор тумани Давлат санитария-эпидемиология назорати маркази бош шифокори


Раис ўринбосари:


Муродов Юсуп Журакулович - Тошкент банк коллежининг маънавий-маърифий ишлар бўйича директори ўринбосари


Комиссия котиби:


Каримова Гульнора Сапарбаевна - Тошкент банк коллежи ўқитувчиси


Комиссия аъзолари:


Сафаева Мохира Сабировна - Олмазор туманидаги 224-сонли мактаб директори


Садыков Анвар Адхамович - Ўзбекистон Республикаси Ташқи иқтисодий фаолият Миллий банки Тошкент шаҳар Бош бошқармаси Олмазор филиали бошқарувчиси


Юсупходжаев Неъмат Талъатович - Олмазор тумани ҳокимлиги молия бўлими мудири


Хасанов Озод Довудович - Олмазор тумани ветеринария бўлими бошлиғи


Мухамеджанова Лолахон Насировна - Олмазор туманидаги 21-оилавий поликлиника бош шифокори


Жумагалиев Куралбек - Олмазор туманидаги 2-стоматология поликлиникаси бош шифокори


Сайдазимова Манзура Мансуровна - Олмазор туманидаги 102-махсус мактаб-интернати директори


Ахмедова Хурсанд Норкобиловна - "Қизил Ярим Ой жамияти" Олмазор тумани ташкилоти раиси



24-МИРЗА ҒОЛИБ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Талабалар кўчаси, 70, тел.: 246-97-45)


Комиссия раиси:


Закиров Ботир Сабитович - Ўзбекистон миллий университетининг маънавият ва маърифат ишлари бўйича проректори


Раис ўринбосари:


Маматқобилов Турсунмурат Даниёрович - Тошкент давлат техника университетининг маънавият ва маърифат бўлими бошлиғи


Комиссия котиби:


Атамуратов Мурат Утепбергенович - Ўзбекистон Республикаси Олий ва ўрта махсус таълим вазирлиги ҳузуридаги "Маънавият ва маърифат" маркази директори


Комиссия аъзолари:


Қўшақов Фаёз Хуррамович - "Камолот" ЁИҲ "Ёшлик" талабалар шаҳарчаси етакчилар кенгаши раиси


Солиханов Махмуд Садикович - Тошкент давлат юридик университетининг талабалар турар жойи бошлиғи


Мавланов Уктам Махмасабирович - А. Авлоний номидаги халқ таълими ходимларини қайта тайёрлаш ва малакасини ошириш марказий институти Маънавият асослари кафедраси мудири


Ташпулатов Салих Шукурович - Ўрта махсус, касб-ҳунар таълими тизими кадрларининг малакасини ошириш ва уларни қайта тайёрлаш институти ректори


Абдуллаев Аъзам Абдиевич - Тошкент молия институти фалсафа ва Ўзбекистонда демократик жамият қуриш назарияси ва амалиёти кафедраси катта ўқитувчиси


Акромов Давлат Араббаевич - Тошкент тиббиёт академияси доценти


Хикматуллаева Мунира Ташходжаевна - Олмазор туманидаги 18-оилавий поликлиника бош шифокори


Султанходжаева Наргис Асадуллаевна - Ўзбекистон миллий университети қошидаги 2-сонли академик лицей директори



25-СЕБЗОР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Қорасарой кўчаси, 219, тел.: 248-09-85)


Комиссия раиси:


Рахимова Раъно Иргашевна - Олмазор тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мудири


Раис ўринбосари:


Маматханова Дильдар Хикматовна - Олмазор туманидаги 19-оилавий поликлиника бош шифокори


Комиссия котиби:


Низомитдинова Машхурахон Йигиталиевна - Олмазор туманидаги 28-сонли мактабнинг ўқув-тарбия ишлари бўйича директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Махмудов Азмиддин Рахматулло ўғли - Олмазор тумани маданият ва спорт ишлари бўлими бошлиғи


Хайдаров Улугбек Талатович - Олмазор тумани тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бошлиғи


Сулейманова Дилора Адхамовна - Олмазор тумани Фуқаролик ҳолати далолатномасини ёзиш бўлими мудираси


Мамадалиев Равшан Мамасалиевич - Олмазор туманидаги 37-сон болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори


Мирханов Бобир Бахтиёрович - Ўзбекистон Республикаси Ташқи иқтисодий фаолият миллий банки Тошкент шаҳар Бош бошқармаси амалиёт бошқармаси бошлиғи ўринбосари


Артыков Азиз Фарыхджанович - 4-туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери бош шифокори


Хикматова Луиза Анваровна - Олмазор туманидаги 23-сонли ихтисослаштирилган болалар ва ўсмирлар олимпия захиралари спорт мактаби директори


Махмудов Зиёвиддин Бахтиёрович - Олмазор тумани гаражлар бошқармаси бошлиғи



26-БЕРУНИЙ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Сағбон кўчаси, 225, тел.: 227-29-39)


Комиссия раиси:


Алимова Шахзадахон Рашитовна - Олмазор туманидаги 17-оилавий поликлиника бош шифокори


Раис ўринбосари:


Жанибеков Жуманазар - "Маҳалла" хайрия жамоат фонди Олмазор туман бўлинмаси раисининг ўринбосари


Комиссия котиби:


Акрамова Дилдора Асроровна - Олмазор туманидаги 68-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Исмаилов Азизжон Бахрамович - Олмазор туманидаги "BEKAS-FOOD" масъулияти чекланган жамияти директори


Насритдинова Махпратхон Кимсановна - Олмазор туманидаги 17-оилавий поликлиника бош шифокори ўринбосари


Маматкулова Гулида Садуллаевна - Олмазор туманидаги 33-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори


Махмудов Темур Асомидинович - Олмазор тумани бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази директори


Мирходжаева Гулрух Миралиевна - Тошкентдаги Турин политехника университети ҳузуридаги академик лицей директори


Абидова Гулнора Мирзиятовна - Олмазор туманидаги 569-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Каримов Жамшид Хабибуллаевич - Олмазор туманидаги "Сағбон" сув ҳавзаси директори


Ачилов Акмал Асимович - Олмазор туманидаги 10-сонли махсус болалар ва ўсмирлар олимпия захиралари мактаби директори



СЕРГЕЛИ ТУМАНИ


27-ДЎСТЛИК ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Йўлдош 2 мавзеси, 18, тел.: 258-73-31)


Комиссия раиси:


Норова Мақсуда Бахриддиновна - Сергели енгил саноат ва сервис касб-ҳунар коллежи директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари


Раис ўринбосари:


Раббимов Элдор Турсунович - Тошкент туризм ва бизнес касб-ҳунар коллежи директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари


Комиссия котиби:


Кувандикова Ольга Рашидовна - Сергели туманидаги 518-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Ганиев Хакимжон Каримбердиевич - Сергели туманидаги 2-сонли мактаб ўқитувчиси


Шарафутдинов Салих Махмутович - Сергели туманидаги давлат санитария-эпидемиология назорати маркази бош шифокори ўринбосари


Мирхидоятов Аъзам Асхадович - Сергели туманидаги "SMILE LUX" масъулияти чекланган жамияти директори


Каримов Зоир Абдиевич - Сергели туманидаги 264-сонли мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Рахмонова Гулноза Нормуратовна - Сергели туманидаги 304-сонли мактаб ўқитувчиси


Камалова Нуриниса Болтабаевна - "Соғлом авлод учун" жамғармаси Сергели тумани таянч маскани раҳбари


Мансуров Умид Ўктамжонович - Тошкент туризм ва бизнес касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси


Мирзаев Ғайрат Бахтиярович - Тошкент давлат юридик университети қошидаги академик лицей директорининг хўжалик ишлари бўйича ўринбосари



28-ЙЎЛДОШ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Сергели 2-мавзеси, 64 а, тел.: 257-74-16)


Комиссия раиси:


Ташпулатова Розия Хакимовна - Сергели туманидаги 285-сонли мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари


Раис ўринбосари:


Гильманов Нариман Наджимович - Сергели туманидаги "Saraton-plast" масъулияти чекланган жамияти раҳбари


Комиссия котиби:


Ниязметова Қувончой Бахтияровна - Сергели туманидаги 8-сонли мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Ашуров Ғайрат Кушбакович - Сергели туманидаги 322-сонли мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари


Муҳидов Рустам Сайдуллаевич - Сергели туманидаги бюджетдан ташқари пенсия жамғармаси бўлими бошлиғи ўринбосари


Эрназарова Мадина Мардановна - Сергели саноат касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси


Тиркашов Нажмиддин Насриддинович - Сергели саноат касб-ҳунар коллежи директорининг касбий таълим ишлари бўйича ўринбосари


Баймуратова Муқаддас Ҳамдамовна - Сергели политехника касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи


Атамуратова Нилуфар Эркиновна - Сергели тумани давлат санитария-эпидемиология назорати маркази мудири


Авезов Худайберган Наримович - Сергели туманидаги "UZ TEX Toshkent" масъулияти чекланган жамияти бош муҳандиси


Рахманова Насиба Рахмановна - Сергели туманидаги 6-сонли мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари



29-ҚИПЧОҚ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Сергели-3 мавзеси, 49, тел.: 257-26-98)


Комиссия раиси:


Исоева Мухаббат Шукруллаевна - Сергели туманидаги 304-сонли мактаб директори


Раис ўринбосари:


Юсупов Ровшан Усмонович - Тошкент молия ва иқтисодиёт коллежи директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Комиссия котиби:


Назарова Шоира Боходировна - Сергели тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мудири ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Нуралиев Ойбек Зубайдуллаевич - Сергели туманидаги 304-сонли мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Усмонова Дилфуза Абдумаликовна - Сергели туманидаги "Saraton Plast" масъулияти чекланган жамияти муҳандиси


Садикова Дилфуза Садриддиновна - Сергели туманидаги 13-оилавий поликлиника шифокори


Эгамназарова Шохида Атаджановна - Сергели туманидаги 305-сонли мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Хамидова Нилуфар Илхамовна - Сергели тумани тери-таносил касалликлари диспансери ходимлар бўлими нозири


Аскаров Дилшод Алишерович - Сергели тумани тери таносил касалликлари диспансери шифокори


Камолов Хуснитдин Сайфитдинович - Сергели туманидаги "Баркамол авлод" болалар маркази директори


Тураханова Саодат Хикматовна - Сергели туманидаги 552-мактабгача таълим муассасаси мудираси



30-ЧОШТЕПА ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Сергели-7 мавзеси, 15, тел.: 251-33-03)


Комиссия раиси:


Ибрагимова Махсума Наимовна - Сергели туманидаги 12-оилавий поликлиника бош шифокори


Раис ўринбосари:


Балтабаев Бахтиёржон Абдушукурович - Сергели туманидаги давлат санитария-эпидемиология назорати маркази бош шифокори


Комиссия котиби:


Сафаева Дилфуза Шухратовна - Сергели туманидаги "MEНRIJON-MEНRIBON" ўқув ишлаб чиқариш корхонаси директори


Комиссия аъзолари:


Қахаров Элбек Файзуллаевич - Тошкент давлат юридик университети қошидаги академик лицей директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари


Сайрамова Зилола Махсудовна - Сергели туманидаги 32-сонли мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Алиматова Дилобар Гайратовна - Сергели туманидаги 269-сонли мактаб ўқитувчиси


Мухамедова Махфуза Юлдашевна - Сергели туманидаги 269-сонли мактаб ўқитувчиси


Алимова Мукаддас Пулатовна - Сергели туманидаги 11-оилавий поликлиника бош шифокори


Мирзаев Зафар Захирович - Мудофаага кўмаклашувчи "Ватанпарвар" ташкилоти Сергели тумани Кенгаши раҳбари ўринбосари


Каримов Шохрух Фаррухович - Сергели туманидаги "4-автобуc саройи" акциядорлик жамияти бошқаруви раиси ўринбосари


Юлдашев Равшанбек Бахрамбекович - Сергели туманидаги "UZ TEX Toshkent" масъулияти чекланган жамияти директори



31-УЧУВЧИЛАР САЙЛОВ ОКРУГИ

(Қўйлиқ 5-мавзеси, 50, тел.: 290-61-11)


Комиссия раиси:


Джалилова Шохида Ахмаджановна - Сергели тумани тери-таносил касалликлари диспансери бош шифокори


Раис ўринбосари:


Ходжаев Садритдин Нуритдинович - Сергели туманидаги "KAMKO" қўшма корхонаси директори ўринбосари


Комиссия котиби:


Маҳкамова Мадина Шоисломовна - Сергели туманидаги 264-сонли мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Абдуразокова Дилфуза Камалджановна - Сергели туманидаги 266-сонли мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари


Ахмедов Фахриддин Джурабекович - Сергели туманидаги Қўйлиқ маиший хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи директорининг хўжалик ишлари бўйича ўринбосари


Тўлаганов Толип Хамдамович - Сергели туманидаги "INTERSOK" қўшма корхонаси муҳандис-технологи


Азизходжаева Хавохон Икрамовна - Сергели тиббиёт коллежининг ходимлар бўлими бошлиғи


Ялкабоева Венера Ягмуродовна - Сергели тиббиёт коллежи директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари


Курбонмуротов Азамат Эргашевич - Сергели туманидаги Қўйлиқ маиший хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи бўлим бошлиғи


Хошимова Ирода Боходировна - Сергели тумани 297-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Юнусова Дилором Худоёбердиевна - Сергели туманидаги давлат санитария-эпидемиология назорати маркази шифокори



ЯШНОБОД ТУМАНИ


32-МАШИНАСОЗЛАР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Паркент кўчаси, 17, тел.: 267-84-96)


Комиссия раиси:


Бабажанова Рахима Васитовна - Яшнобод туманидаги 69-сонли мактаб директори


Комиссия раиси ўринбосари:


Убайдуллаева Зухра Ибрагимовна - Яшнобод туманидаги қон препаратлари илмий ишлаб чиқариш корхонаси директори


Комиссия котиби:


Ахмедова Зумрад Бойировна - Яшнобод туманидаги 69-сонли мактаб директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Турсунов Шакир Махкамович - "Ўзбекистон шампани" акциядорлик жамияти қўриқлаш бўлими бошлиғи


Дурманова Галина Геннадьевна - Яшнобод туманидаги 32-оилавий поликлиника бош шифокори


Бегаутдинова Ольга Сергеевна - "Шодлик хизмати" хусусий уй-жой мулкдорлари ширкати директори


Султаниязова Зумрат Мауланбековна - "Ўзбекистон шампани" акциядорлик жамияти лаборанти


Холмухамедов Шерзод Абдуллаевич - "Ўзбекистон шампани" акциядорлик жамияти технологи


Набиев Рустам Халилович - "Телеком қурилиш" масъулияти чекланган жамияти иқтисодчиси


Хакимов Жамшид Маннонович - "Телеком қурилиш" масъулияти чекланган жамияти бош мутахассиси


Махрамов Аскар Абдуалимович - Яшнобод туманидаги 69-сонли мактаб ўқитувчиси



33-ТАРАҚҚИЁТ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Истиқбол кўчаси, 37, тел.: 236-21-80)


Комиссия раиси:


Абдурахманов Нодиржон Турсунбаевич - Яшнобод темирйўл касб-ҳунар коллежи директори


Комиссия раиси ўринбосари:


Раззаков Рустам - Яшнобод туманидаги "Тўйтепа" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Комиссия котиби:


Усманова Елена Евгеньевна - Яшнобод туманидаги 145-сонли мактаб директори


Комиссия аъзолари:


Мелибоев Иномжон Гуломович - "Ўзенгсанлойиҳа" масъулияти чекланган жамиятининг муҳандиси


Мусаев Рустам Сидикович - Травматология ва ортопедия илмий-текшириш институти вертебрология бўлими илмий ходими


Атабаев Хамидулла - "Ўзенгсанлойиҳа" масъулияти чекланган жамияти етакчи муҳандиси


Исаметдинов Бахтиёр - "MDF formation" масъулияти чекланган жамияти бўлими мудири


Лексин Игорь Николаевич - "Тошкентвино" комбинати акциядорлик жамиятининг маънавият ва маърифат йўриқчиси


Иргашева Флора Санджаровна - Яшнобод туманидаги "Тўйтепа" маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси


Жураева Халима Равшановна - Тиббиёт санитария бирлашмаси қошидаги 1-сонли "Орзу" мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси


Хакимова Яйра Саттаровна - Яшнобод туманидаги шаҳар болалар маслаҳат-ташхис маркази бош шифокори



34-АВИАСОЗЛАР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Тузель 1-даҳаси, Темирчи кўчаси, 53,  тел.: 294-77-39)


Комиссия раиси:


Ганиев Зокир Гапирович - Тошкент авиасозлик касб-ҳунар коллежи директори


Комиссия раиси ўринбосари:


Баходирова Гулчехра - Тошкент ихтисослаштирилган хотин-қизлар коллежи директори


Комиссия котиби:


Туронова Зухра Нарзуллаевна - Тошкент ихтисослаштирилган хотин -қизлар коллежининг маънавият ва маърифат ишлари бўйича директор ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Шаахмедова Феруза Азимджановна - Яшнобод туманидаги 31-оилавий поликлиника бош шифокори


Сагдуллаев Фурқат Лутфуллаевич - "Тошкент механика заводи" очиқ акциядорлик жамиятининг моддий-техника таъминоти бўлими раҳбари


Хуррамов Улуғбек Юлдошевич - Тошкент ихтисослаштирилган хотин-қизлар коллежи директор ўринбосари


Муродов Кахрамон Эргашович - Яшнобод туманидаги "Сарбон-Нефтегаз" акциядорлик жамияти бошқаруви раиси


Усмонходжаева Феруза Сабитжановна - Яшнобод туманидаги 30-Меҳрибонлик уйи директори


Тўхташева Ойсулув Тўхташевна - Яшнобод туманидаги 557-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Саидакбарова Дилноза Зухритдиновна - Яшнобод туманидаги 596-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Мирзалиев Миргани Акбутаевич - Яшнобод туманидаги "Яшнобод" маҳалла фуқаролар йиғини раиси



35-ТУЗЕЛ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Авиасозлар 1-даҳаси, 78, тел.: 297-49-82)


Комиссия раиси:


Пирлиева Гульнара Халмамедовна - шаҳар 2-сон руҳий-асаб касалликлари диспансери бош шифокори


Комиссия раиси ўринбосари:


Ноганёв Александр Андреевич - "Ўзавтотеххизмат" очиқ акциядорлик бирлашмаси ишлаб чиқариш бўлими бош мутахассиси


Комиссия котиби:


Жўраева Дилдора Эргашевна - 255-сонли мактаб директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Назимов Комилжон - "Тошкентвино комбинати" акциядорлик жамияти бўлим муҳандиси


Наврузова Сара Завур қизи - Яшнобод туманидаги 306-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Тўраев Равшан Тўраевич - "Мустақиллик" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Ходжаева Гузаль Акбаровна - Яшнобод туманидаги 86-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Исмаилова Наргиза Дильмуратовна - Яшнобод туманидаги 313-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Мадаминова Шахноза Маликовна - шаҳар 2-сон руҳий-асаб касалликлари диспансери ҳамшираси


Шоев Салим Акбарович - "Келажак сервис" хусусий уй-жой мулкдорлари ширкати ижрочи директори


Мирзаев Музаффар Мамирович - Яшнобод тумани ижтимоий мослаштириш маркази раҳбари



36-ЯНГИОБОД ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Катта Янгиобод кўчаси, 34, тел.: 298-46-38)


Комиссия раиси:


Гайбуллаев Азизбек Асадович - "Ўзавтотеххизмат" акциядорлик бирлашмаси бош муҳандиси


Комиссия раиси ўринбосари:


Холмухамедова Наргиза Хасановна - Яшнобод туманидаги 198-сонли мактаб директори


Комиссия котиби:


Атаджанова Джумагуль - Яшнобод туманидаги 457-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Қаюмов Мухтор Расулович - "Трансмахсусқурилиш" уюшмасининг иқтисодий ишлар бўйича раис ўринбосари


Шаабдурахимов Шоикрам Шоиноятович - "Қўйлиқ асфальт-бетон заводи" масъулияти чекланган жамияти директорининг ўринбосари


Тургунов Миразиз Мирвохид ўғли - "Ўзавтотеххизмат" акциядорлик бирлашмасининг ахборот-коммуникация технологияларини татбиқ этиш хизмати кичик мутахассиси


Томина Лиля Василевна - "Ўзавтотеххизмат" очиқ акциядорлик бирлашмасининг иқтисодиёт бўлими етакчи мутахассиси


Рустамов Бахтиёр Жалолович - Яшнобод туманидаги "Ойдинкўл" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Маманов Зафар Мусурманович - Яшнобод қурилиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси


Халиқова Нуриниса Абдухакимовна - Яшнобод қурилиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси


Мирсалиев Эркин Эргашевич - Яшнобод компьютер технологиялари касб-ҳунар коллежи директори



37-ҚУРУВЧИЛАР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Фарғона йўли кўчаси, 101 а, тел.: 295-89-51)


Комиссия раиси:


Мухитдинов Мухтар Хуснитдинович - Яшнобод туманидаги "2-темир-бетон қурилмалари заводи" касаба уюшмаси қўмитаси раиси


Комиссия раиси ўринбосари:


Эминов Азизжон Ғуломжонович - Низомий номли Тошкент давлат педагогика университети қошидаги академик лицей директори


Комиссия котиби:


Саидова Нигорахон Адхамжоновна - 27-оилавий поликлиника бош шифокори


Комиссия аъзолари:


Худаяров Бахром Зиявутдинович - Яшнобод туманидаги "Янги давр" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Нурматов Абдурахим Рашидович - Яшнобод туманидаги "2-темир-бетон қурилмалари заводи"нинг меҳнатни муҳофаза қилиш ва техника хавфсизлиги бўйича бош мутахассиси


Дадажонов Бекзод Тохтамуротович - "Камолот" ёшлар ижтимоий ҳаракати Яшнобод туман Кенгаши раиси


Нартаева Диёра Мэлесовна - Яшнобод туманидаги 27-оилавий поликлиника бош шифокори ўринбосари


Содиқов Аловиддин Зухурович - "МДФ" масъулияти чекланган жамияти цех бошлиғи


Мухамеджанов Асомжон Алимджанович - "Энерготаъмир" акциядорлик жамиятининг механик жиҳозларни таъмирлаш бўйича устаси


Йўлдашхужаева Феруза Бахром қизи - "Энерготаъмир" акциядорлик жамиятининг оператори


Зупарходжаев Адхам Анварович - "МДФ" масъулияти чекланган жамияти бош муҳандиси



ЧИЛОНЗОР ТУМАНИ


38-ОЛМАЗОР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Чилонзор тумани, 1-мавзе, 9, тел.: 277-10-29)


Комиссия раиси:


Ибрагимов Омонилла Фозилжонович - Чилонзор туманидаги "Реле ва автоматика" акциядорлик жамияти директори


Раис ўринбосари:


Махмуджанов Носир Неъматович - Чилонзор туманидаги "Кислород" заводи директори


Комиссия котиби:


Шокирова Умида Хакимовна - Чилонзор туманидаги 66-махсус ёрдамчи мактаб директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Холмуминов Шайзак Рахматович - Тошкент давлат иқтисодиёт университетининг мониторинг ва ички назорат бўлими бошлиғи


Бердиева Шахри Михлиевна - Чилонзор туманидаги "22-Меҳрибонлик уйи" директори


Муродов Абдукарим Юлдашевич - Чилонзор туманидаги 33-оилавий поликлиника бош шифокори


Ибрагимова Нигора Анваровна - Чилонзор туманидаги 212-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Тиллашайхова Нодира Анваровна - Чилонзор туманидаги 534-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Абдурахмонов Олим Каландарович - Тошкент давлат иқтисодиёт университети қошидаги Чилонзор академик лицейи директори


Камилова Мавлюда Арифовна - Алишер Навоий номли Ўзбекистон миллий боғи бадиий раҳбари


Ашурбаев Нодир Ботирович - Чилонзор туманидаги "Мусаффо таом" масъулияти чекланган жамияти директори



39-ҚОЗИРОБОД ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Кичик ҳалқа йўли кўчаси, 27, тел.: 276-02-56)


Комиссия раиси:


Нурматов Рахматжон Рахимжонович - "Автотеххизмат" Тошкент ҳудудий акциядорлик жамияти бошқаруви раиси


Раис ўринбосари:


Адҳамов Акром Адҳам ўғли - Чилонзор туманидаги "7-автобус саройи" акциядорлик жамияти бошқаруви раиси


Комиссия котиби:


Ташов Мухиддин Джурабаевич - 1-Тошкент педагогика коллежи директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Машарипов Одамбой Сапарматович - "Чилонзор буюм савдо комплекси" акциядорлик жамияти бошқаруви раиси


Мирзамухамедова Гулчехра Мадиевна - Чилонзор туманидаги 33-оилавий поликлиника бош шифокори ўринбосари


Баратова Малика Патхуллаевна - Чилонзор тиббиёт коллежи директори ўринбосари


Расулхаджаева Захра Тураевна - Чилонзор туманидаги 39-оилавий поликлиника бош шифокори


Муқимжонов Шовкат Шонасирович - Чилонзор тумани ветеринария бўлими бошлиғи


Муратова Шахло Абдурахимовна - Чилонзор туманидаги 317-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Зуфарова Дилбар Абдумаликовна - Чилонзор туманидаги 200-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Джамилова Жамила Джалоловна - Чилонзор туманидаги 230-мактабгача таълим муассасаси мудираси



40-ҚАТОРТОЛ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Муқимий кўчаси, 186, тел.: 278-55-64)


Комиссия раиси:


Ахмедов Ровшан Туйчиевич - "ОРГРЭС" акциядорлик жамияти директори


Раис ўринбосари:


Шаиков Джалолутдин Шарапович - "Совпластитал" қўшма корхонаси бош директор ўринбосари


Комиссия котиби:


Рашидова Элмира Ибрахимовна - Тошкент педагогика коллежи директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Гафарова Раъно Абдужабборовна - Чилонзор туманидаги 284-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Мирходжаева Рано Сакиевна - Чилонзор туманидаги 7-шаҳар туғруқ комплекси директори


Нурматов Абдуманнон Абдувахобович - Республика олимпия захиралари коллежи директори ўринбосари


Исроилова Малика Атхамовна - Чилонзор туманидаги 267-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Эшманова Сабохат Мухамедовна - Чилонзор туманидаги туман ФХДЁ бўлими мудири


Файзуллаева Малика Яркуловна - Чилонзор туманидаги 36-оилавий поликлиника бош шифокори


Атаджанова Шоира Аббасовна - Чилонзор туманидаги 291-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Валиева Феруза Абдиҳалимовна - Чилонзор туманидаги 336-мактабгача таълим муассасаси мудираси



41-КЎТАРМА ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(2-Қатортол кўчаси, 38а, тел.: 216-31-73)


Комиссия раиси:


Каримов Абдугафур Абдувахабович - "Радикс" илмий ишлаб чиқариш корхонаси бош директори


Раис ўринбосари:


Жумаев Аслам Хазратович - Мудофаага кўмаклашувчи "Ватанпарвар" ташкилоти Тошкент шаҳар Кенгаши "Сhilonzor o`quv" спорт техника клуби унитар корхонаси бошлиғи


Комиссия котиби:


Арслонова Шаходат Тураева - Ю. Ражабий номидаги Тошкент педагогика коллежи директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Салихов Жасур Шавкатович - Сингапур менежментни ривожлантириш институти ректори


Зиямова Гулрано Срадживна - Чилонзор туманидаги 475-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Хамидова Гульшадхан Сабировна - Чилонзор туманидаги 246-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Раджабова Гульнара Гусейновна - Чилонзор туманидаги 289-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Набиева Дилобар Шарафудиновна - Чилонзор туманидаги 407-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Саидова Дилдора Арифовна - Чилонзор туманидаги 350-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Салихова Шахзода Хусанбековна - Чилонзор туманидаги 368-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Нигматова Солиха Патхуллаевна - Чилонзор туманидаги "IFFATLI KELIN" нодавлат таълим муассасаси директори



42-МЕВАЗОР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Катта Хирмонтепа кўчаси, 43а, тел.: 217-18-71)


Комиссия раиси:


Матякубов Таир Раджапович - Чилонзор тумани халқ таълими муассасалари фаолиятини методик таъминлаш ва ташкил этиш бўлими мудири


Раис ўринбосари:


Зиямухамедов Баходир Исроилович - Тошкент радиотехника ва автоматика касб-ҳунар коллежи директори


Комиссия котиби:


Хамидова Саодат Абдухамидовна - 35-оилавий поликлиника бош шифокори


Комиссия аъзолари:


Гиясов Шухрат Сайфуллаевич - Чилонзор туманидаги Ўқувчилар техник ижодиёт марказининг ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари


Тўлаганов Ислом Суннатуллаевич - Чилонзор туманидаги туман Тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бошлиғи


Мухитдинова Дилбар Сайфутдиновна - Чилонзор туманидаги 2-тери-таносил диспансери бош шифокори


Юлдашев Бакиджан Гафурович - Чилонзор туманидаги "2-Қатортол" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Алимова Умида Эркиновна - Чилонзор туманидаги 400-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Рузимова Махира Эркиновна - Чилонзор туманидаги "Дониёл уйи" хусусий уй-жой мулқдорлари ширкати директори


Мавлонов Азам Қаршиевич - Чилонзор туманидаги "Хирмонтепа" маҳалла фуқаролар йиғини посбонлар сардори


Хакимова Мархамат Худойбергановна - Чилонзор туманидаги "2-Қатортол" маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси



43-ХАЙРОБОД ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Гулистон мавзеси, 21а, тел.: 270-35-01)


Комиссия раиси:


Мирабидов Мирмаксуд Мирахмадович - "Пойабзалчи" акциядорлик жамияти бошқаруви раиси


Раис ўринбосари:


Махаматов Абдурашид Уткирович - Тошкент транспорт касб-ҳунар коллежи директори


Комиссия котиби:


Тувалов Рустам Мурадович - ТДТУ қошидаги Чилонзор академик лицейи директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Аширова Дилфуза Камариддиновна - Чилонзор туманидаги 538-мактабгача таълим муассасаси услубчиси


Юсупова Зеба Алимовна - Чилонзор туманидаги 477-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Буранов Абдурашид Зарипович - Чилонзор туманидаги "Ёдгор файз таом" масъулияти чекланган жамияти директори


Усмонова Дилдора Хамидовна - Чилонзор туманидаги 586-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Солиева Зухра Обиджановна - Чилонзор туманидаги "Бектўпи" маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси


Абидова Зиёда Насриддиновна - Чилонзор туманидаги 294-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Шоқосимов Рахим Исроилович - Чилонзор туманидаги "Бектўпи" маҳалла фуқаролар йиғини посбонлар сардори



ШАЙХОНТОҲУР ТУМАНИ


44-НАВОИЙ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

("Лабзак" (М-13) мавзеси, 40, тел, 241-24-25)


Комиссия раиси:


Расулов Дилшод Нигматуллаевич - Тошкент давлат архитектура-қурилиш институти проректори


Раис ўринбосари:


Зиганшин Ильсун Рашидович - Шайхонтоҳур туманидаги 48-оилавий поликлиника бош шифокори


Комиссия котиби:


Низамова Шаҳноза Акиловна - Тошкент архитектура-қурилиш институти ўқитувчиси


Комиссия аъзолари:


Асомов Шахобиддин Фазлитдинович - Шайхонтоҳур тумани Савдо-саноат палатаси бошлиғи


Рахимов Полвонназир - Тошкент алоқа касб-ҳунар коллежи директори ўринбосари


Норалиев Зафар Анарханович - Тошкент алоқа касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси


Муқимов Жаҳонгир Тожибоевич - Тошкент алоқа касб-ҳунар коллежи кафедраси мудири


Гаюпов Абдулла Таджиевич - Шайхонтоҳур туманидаги "Алоқалойиҳа" масъулияти чекланган жамияти директори


Хамидова Гулнора Батировна - Шайхонтоҳур туманидаги 115-сонли мактаб директори


Азимова Дильдора Еркиновна - Шайхонтоҳур туманидаги 19-сонли мактаб ўқитувчиси


Муслимов Мўминжон Джўраевич - Шайхонтоҳур туманидаги 115-сонли мактаб ўқитувчиси



45-ҚОРАТОШ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Самарқанд Дарвоза кўчаси, 4в, тел.: 245-98-09)


Комиссия раиси:


Зойиров Илхом Бафаевич - Шайхонтоҳур туманидаги "Ғафур Ғулом" номидаги нашриёт-матбаа ижодий уйи бош муҳаррири


Раис ўринбосари:


Усманова Машкура Хайрутдиновна - Шайхонтоҳур туманидаги 607-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия котиби:


Мансурова Аропат Атхамовна - Шайхонтоҳур тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази бўлими мудири


Комиссия аъзолари:


Рахманов Абдураим Қаюмович - Шайхонтоҳур туманидаги "Ғафур Ғулом" нашриёт-матбаа ижодий уйи бош муҳандиси


Жалилова Саида Шавкатовна - Шайхонтоҳур тумани тадбиркорлик субъектларини рўйхатга олиш бўлими бошлиғи


Мирзахамедова Мадина Маъмуржоновна - Шайхонтоҳур туманидаги 324-сонли мактаб ўқитувчиси


Вахитов Абдусаттор Абдусаматович - Шайхонтоҳур туманидаги "Қоратош" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Раҳимова Нодира Шукруллаевна - Шайхонтоҳур туманидаги 226-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Мирхабибов Уткурджан Касимович - Шайхонтоҳур туманидаги "Ғафур Ғулом" номидаги нашриёт-матбаа ижодий уйи директори ўринбосари


Камбарова Дилрабо Гуламжановна - Шайхонтоҳур туманидаги 59-сонли мактаб ўқитувчиси


Расулев Ғофиржон Ҳакимович - Шайхонтоҳур туманидаги 59-сонли мактаб ўқитувчиси



46-КАТТАБОҒ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Самарқанд Дарвоза кўчаси, 83, тел.: 245-65-24)


Комиссия раиси:


Касымов Абдулазиз Абдсатторович - "Тошкент метрополитени" унитар корхонаси бошлиғининг иқтисодий масалалар бўйича ўринбосари


Раис ўринбосари:


Ташпулатов Шамурат Шаджалилович - "Тошкент метрополитени" унитар корхонаси бўлими бошлиғи


Комиссия котиби:


Ибрагимова Дилафруз Ахмаджоновна - Шайхонтоҳур туманидаги 13-сонли мактаб директори ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Гафаров Абдуманноп Абдукахарович - Шайхонтоҳур туманидаги "Каттабоғ" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Валиев Элмурод Убайдуллаевич - "Тошкент метрополитени" унитар корхонаси бўлими бошлиғи


Агзамов Мирзохид Мирхамдамович - "Тошкент метрополитени" унитар корхонаси бўлими бошлиғи


Мирсоатова Мастура Юльчиевна - Шайхонтоҳур туманидаги 567-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Собирова Мухайё Хусниддиновна - Шайхонтоҳур туманидаги 85-сонли мактаб ўқитувчиси


Рискиходжаева Наргиза Рахматуллаевна - Шайхонтоҳур туманидаги 85-сонли мактаб ўқитувчиси


Раҳимбердиева Меҳри Бахтиёровна - Шайхонтоҳур туманидаги 34-сонли мактаб директори


Юнусов Бахромжон Гуламович - Шайхонтоҳур туманидаги "Қурилишмеханизация" масъулияти чекланган жамияти раиси



47-ГУЛОБОД ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

қсой кўчаси, 4, тел.: 243-26-32)


Комиссия раиси:


Камолов Турсунбой Очилович - Тошкент кимё технологиялари институти проректори


Раис ўринбосари:


Арипджанов Ойбек Юсупджанович - Тошкент кимё технологиялари институти кафедра ассистенти


Комиссия котиби:


Захидова Нодира Музаффаровна - Шайхонтоҳур туманидаги 241-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Ходжиева Феруза Мирусмановна - Шайхонтоҳур туманидаги 44-оилавий поликлиника шифокори


Валиева Шоҳида Носировна  Ўқув-даволаш комплекси тиббиёт коллежи ўқитувчиси


Умаров Хуршид Турсунходжаевич - Шайхонтоҳур туманидаги "Гулобод" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Алимжанова Зухра Ботыровна - Шайхонтоҳур туманидаги 254-сонли мактаб ўқитувчиси


Камилова Хилола Акбаровна - Шайхонтоҳур туманидаги 254-сонли мактаб ўқитувчиси


Закирова Нилуфар Файзуллаевна - Шайхонтоҳур туманидаги 186-сонли мактаб ўқитувчиси


Зуфарова Мавлюда Файзуллаевна - Шайхонтоҳур туманидаги 186-сонли мактаб ўқитувчиси


Худайбердиева Машхура Батировна - Шайхонтоҳур туманидаги 254-сонли мактаб ўқитувчиси



48-ТИНЧЛИК ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Орифон кўчаси, 36, тел.: 243-48-19)


Комиссия раиси:


Казакбаев Акбар Акмалджанович - Тошкент ислом университети қошидаги академик лицей директори


Раис ўринбосари:


Сайдуллаев Нуриддин Жўраевич - Шайхонтоҳур туманидаги 320-сонли мактаб директори


Комиссия котиби:


Инагамова Гулнора Кадировна - Шайхонтоҳур туманидаги 39-сонли мактаб директори


Комиссия аъзолари:


Умарова Зохида Гулистоновна - Шайхонтоҳур тумани Маданият ва спорт бўлими бошлиғи


Зияева Муниса Омонуллаевна - Шайхонтоҳур туманидаги 293-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Каримов Шухрат Мухамеджанович - "Ўзбектелеком" акциядорлик компаниясининг "Bosh Kommutatsiya markazi" филиали директори ўринбосари


Мухамеджонова Барчиной Дарибаевна - Қизил Ярим Ой жамияти Шайхонтоҳур тумани ташкилоти раиси


Алиева Лобар Шавкатовна - Шайхонтоҳур туманидаги 568-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Заидова Наргиза Абдуллаевна - Шайхонтоҳур туманидаги 169-сонли мактаб ўқитувчиси


Борибаева Шарифа Насировна - Шайхонтоҳур туманидаги 568-мактабгача таълим муассасаси услубчиси


Абсаматов Юлдашбай - "Ўртаосиёранглиметаллэнерго" акциядорлик жамиятининг "ТПНСУ" унитар корхонаси етакчи муҳандиси



49-ЖАРАРИҚ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Жарариқ мавзеси, тел.: 218-28-37)


Комиссия раиси:


Юсупова Гульнора Куддусовна - Шайхонтоҳур туманидаги Тошкент транспорт касб-ҳунар коллежи директори


Раис ўринбосари:


Абдушахидов Убайдулла Хикматович - Шайхонтоҳур туманидаги "Оқтепа" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Комиссия котиби:


Саидова Клара Нажмитдиновна - Шайхонтоҳур тумани бандликка кўмаклашувчи марказ инспектори


Комиссия аъзолари:


Исхаков Дилмурод Бахтиярович - "Ипотека-банк" акциядорлик-тижорат банки Шайхонтоҳур тумани филиали бошқарувчиси ўринбосари


Касимов Мухтар Акбарович - Шайхонтоҳур туманидаги 40-оилавий поликлиника бош шифокори


Ханова Альбина Фаридовна - Шайхонтоҳур туман давлат санитария-эпидемиология назорати маркази эпидемиологи


Каримова Мубира Ходжибоевна - Шайхонтоҳур туманидаги 299-сонли мактаб ўқитувчиси


Балтабаев Махмуд Мадреймович - "Ҳувайдо-мебель" масъулияти чекланган жамияти директори


Сагатов Файзулла Мирсабитович - Шайхонтоҳур туманидаги "Кўргазма-Сервис" масъулияти чекланган жамияти директори


Суяров Фахриддин Шерович - Шайхонтоҳур туманидаги 40-оилавий поликлиника шифокори


Абдуллаев Бахрам Убаевич - Шайхонтоҳур туманидаги "O`zshaharsozlikLITI" давлат унитар корхонаси директори



ЮНУСОБОД ТУМАНИ


50-МИНОР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

("Минор" мавзеси, 9-мактаб, тел.: 235-24-02)


Комиссия раиси:


Хайдаров Низамиддин Хамраевич - Тошкент молия институтининг илмий ишлар бўйича проректори


Раис ўринбосари:


Мирзоев Абдусаттор Музаффархўжа ўғли - "Марказий аэрогеодезия" давлат унитар корхонаси директори ўринбосари


Комиссия котиби:


Туляганова Дилдора Халиловна - Юнусобод туманидаги 9-сонли мактабнинг ўқув ишлари бўйича директор ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Мамедов Вагиф Қахрамонович - Юнусобод тумани тадбиркорлик субъектларини рўйхатга олиш инспекцияси бошлиғи


Иногамова Сайёра Шухратовна - Юнусобод туманидаги 1-сонли нотариал идорасининг катта давлат нотариуси


Салиев Тожидин Муталович - Юнусобод туманидаги "Физика-қуёш" илмий ишлаб чиқариш бирлашмасининг физика-техника институти катта илмий ходими


Каримов Шавкатжон Арзикулович - Юнусобод туманидаги "Транс коммуналчи" хусусий уй-жой мулкдорлари ширкати" раиси


Ташмухамедова Хумаё Илязовна - Юнусобод туманидаги 442-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Каримова Сайёра Зайнутдиновна - Юнусобод туманидаги 50-оилавий поликлиника бош шифокори


Каттаходжаева Гўзал Нормамадовна - Юнусобод туманидаги 414-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Фозилова Севара Нуритдиновна - Юнусобод туманидаги 417-сонли мактабгача таълим муассасаси мудираси



51-ХИЁБОНТЕПА ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Шивли кўчаси, 2, тел.: 234-97-65)


Комиссия раиси:


Носиров Дилшод Бахадирович - "Ўзсаноатқурилишбанк" Амалиёт бўлими бошқарувчиси


Раис ўринбосари:


Давлятова Матлуба Яхяевна - 53-оилавий поликлиника бош шифокори ўринбосари


Комиссия котиби:


Мавлянова Умида Садикжановна - Юнусобод туманидаги 486-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Султонхаджаев Хабибулла Лутфуллаходжаевич - "Конструктор" корхонаси бош директори ўринбосари


Эсанбоев Фарход Жалол ўғли - Юнусобод тумани ҳокимлигининг вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссияси масъул котиби


Абидова Мавлюда Абдуллаевна - Юнусобод туманидаги "Мингўрик" маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси


Якубов Ячин Аблизович - Тошкент ҳайвонот боғи директори ўринбосари


Бозаров Сардор Сохибжонович - Тошкент давлат юридик университети ўқитувчиси


Ахмедова Хосият Юсуповна - Юнусобод туманидаги 43-мактабгача таълим муассасаси хўжалик мудираси


Махмудова Наргиза Адхамжоновна - Юнусобод туманидаги 255-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Гулямова Муаззам Закировна - 105-сонли мактаб директори ўринбосари



52-УСТА ШИРИН ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Уста Ширин тор кўчаси, 11, тел.: 990-73-38)


Комиссия раиси:


Султанов Ниғматулла Қурбонович - "Тошкент телефон тармоқлари" ОТАЖ Юнусобод бўлими бошлиғи


Раис ўринбосари:


Мирбабаева Махфуза Бахтияровна - Юнусобод туман ФҲДЁ бўлими мудираси


Комиссия котиби:


Қодирова Нафиса Хамидуллаевна - Юнусобод туман 331-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Тураханова Феруза Хуснитдиновна - Юнусобод туман Ижтимоий кўникма маркази раҳбари


Носиров Бахтиёр Асатуллаевич - Юнусобод туманидаги "Туркқўрғон" маҳалла фуқаролар йиғини котиби


Аминова Махбуба Юлдашевна - Юнусобод туманидаги "Уста Ширин" маҳалла фуқаролар йиғини котиби


Умарова Мунира Мирсидиковна - Юнусобод туман давлат санитария-эпидемиология назорати маркази бош шифокори


Акбарова Дилшода Баходировна - 63-сонли мактабнинг она тили ўқитувчиси


Махаматов Махмуд Махамдаминович - Тошкент давлат юридик университети "Халқаро оммавий ҳуқуқ" кафедраси катта ўқитувчиси


Султанов Санжар Рустамжанович - Юнусобод тумани Тадбиркорлик субъектларини рўйхатга олиш инспекцияси бош мутахассиси


Йўлдошев Акром Махмудович - Юнусобод тумани Оқава сувлар бошқармаси бошлиғи



53-ТУРКИСТОН ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

("Минор" мавзеси, 21-мактаб, тел.: 224-98-55)


Комиссия раиси:


Нурмухамедов Алишер Парпиевич - Юнусобод туманидаги 2-болалар стоматология поликлиникаси бош шифокори


Раис ўринбосари:


Хайитбоев Нусрат Садуллаевич - Юнусобод компьютер технологиялари касб-ҳунар коллежи директори


Комиссия котиби:


Кадирова Зебо Саиджоновна - Юнусобод туманидаги 502-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Мухамадиев Отамурод Холмуротович - Юнусобод тумани савдо, хизмат кўрсатиш соҳаси ва халқ истеъмол моллари ишлаб чиқариш департаменти бошлиғи


Расулов Комилжон Илашбаевич - Юнусобод тумани Тадбиркорлик субъектларини рўйхатга олиш инспекцияси бош мутахассиси


Турғунов Ойбек Каримович - Тошкент давлат юридик университети Давлат ҳуқуқи ва бошқаруви кафедраси ўқитувчиси


Алимова Дилбар Мирсадиковна - 486-мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси


Мелиев Бархаёт Бахтиярович - Юнусобод тумани Меҳнат ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш бўлими раҳбари


Турабеков Улуғбек Макамбоевич - Юнусобод туман ҳокимлиги Девонхона мудири


Махмудов Санжар Саъдуллаевич - Юнусобод тумани Тадбиркорлик субъектларини рўйхатга олиш инспекцияси бош мутахассиси


Габдулхаков Шавкат Кашифович - Юнусобод тумани Давлат ветеринария бўлими раҳбари



54-УЧ ҚАҲРАМОН ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Амир Темур (Чимкент йўли) шоҳ кўчаси, 41, тел.: 225-60-58)


Комиссия раиси:


Абидов Ғофур Сирожиддинович - Миллий банк Амалиёт бўлими бошқарувчиси


Раис ўринбосари:


Ядгарова Дилорам Бахтияровна - 271-сонли мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари


Комиссия котиби:


Рахимова Фарида Нуритдиновна - 221-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Адилова Махи Мирахмедовна - "Боғишамол" маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси


Мирзаахмедова Мухаббат Мирахмедовна - "Кулолқўрғон" маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси


Аскарова Дилбар Абдуллаевна - Юнусобод туман давлат санитария эпидемиология назорати маркази санитария бўлими мудири


Алимкулов Эркин Раимкулович - Тадбиркорлик субъектларини рўйхатга олиш инспекцияси жисмоний шахсларни рўйхатга олиш бўйича бош мутахассиси


Мардонов Жахонгир Элбрусович - Юнусобод туманидаги Агро Плюс корхонаси раҳбари ўринбосари


Абдиева Мухтабар Кадировна - 288-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Ширинов Фурқат Олимович - Юнусобод тумани Маданият бўлими раҳбари


Одилов Феруз Шамсиддинович - Юнусобод тумани Молия бўлими мудири ўринбосари



55-МУСТАҚИЛЛИК ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Юнусобод 3-мавзе, 12-мактаб, тел.: 224-78-54)


Комиссия раиси:


Умарова Муқаддас Хушнетовна - Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси бош шифокори


Раис ўринбосари:


Тўйчиев Даврон Раупханович - "Раупхон" МЧЖ директор ўринбосари


Комиссия котиби:


Зукурова Феруза Бахтияровна - 246-сонли мактаб ўқитувчиси


Комиссия аъзолари:


Иргашева Хабиба Мухтаровна - "Аҳилобод" маҳалла фуқаролар йиғини котибаси


Мирзаева Маъсуда Бахтияровна - 500-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Турдиалиева Гулчехра Собировна - "Янгиобод" маҳалла фуқаролар йиғини котибаси


Тураходжаев Хусан Мизрабидинович - Юнусобод тумани Иқтисодиёт сектори бошлиғи


Ниязова Лола Муминовна - 501-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Бурханова Дилбар Юнусовна - 485-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Султанова Дилрабо Махаматовна - 560-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Нормуродов Мухиддин Бозорович - Юнусобод тумани Статистика бўлими бошлиғи



56-БОБОДЕҲҚОН ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Юнусобод 19-мавзе, 258-мактаб, тел.: 222-37-70)


Комиссия раиси:


Латипов Хайрулла Хамидуллаевич - Туркистон банки бошқарувчиси


Раис ўринбосари:


Нигманова Махсума Фахридиновна - Марказий кўп тармоқли поликлиника шифокори


Комиссия котиби:


Сагдуллаева Дилдора Рустамовна - 133-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Вахобова Зухра Багисбоевна - "Чоштепа" маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси


Рихсиева Наргиза Абдуллаевна - 1-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Ишмухамедова Райхон Макарамовна - Юнусобод туманидаги "Дўстлик" маданият уйи раҳбари


Нигманов Фатхулла Убайдуллаевич - Юнусобод тумани Иқтисодиёт сектори бош мутахассиси


Касимова Марғуба Саидрасуловна - 173-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Рашидова Дилором Джалолиддиновна - 499-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Хикматова Сабохат Хуснитдиновна - 555-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Бахриддинов Шаҳобиддин Баходир ўғли - Юнусобод тумани Тадбиркорлик субъектларини рўйхатга олиш инспекцияси бош мутахассиси



57-ОТЧОПАР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Чинобод кўчаси, 88. тел.: 212-29-12)


Комиссия раиси:


Муминов Абиджон Акмалович - "Чинобод санаторийси" ОАЖ умумий ишлар бўйича бош шифокор ўринбосари


Раис ўринбосари:


Соатов Миржамол Миржалилович - Юнусобод тумани "Махсустранс" корхонаси раҳбари


Комиссия котиби:


Исамухамедова Умида Акиловна - 160-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Кулматова Махфурат Баратовна - 91-мактабгача таълим муассасаси мудири


Ирджанова Наила Маликовна - 1-"Отчопар" маҳалла фуқаролар йиғини котиби


Абдуллаева Махфуза Носировна - 160-мактабгача таълим муассасаси хўжалик мудири


Усанов Қушбоғ Сулаймонович - "Шахристон сервис" хусусий уй-жой мулкдорлари ширкати раиси


Рузимухамедов Сарвар Хамиджанович - "Маҳалла" хайрия жамоат фонди Юнусобод туман бўлими етакчи мутахассиси


Абдушохидова Мадина Мирзаахмадовна - 554-мактабгача таълим муассасаси мудири


Каттаходжаева Гўзал Нормамадовна - "Юнусобод неъматлари" давлат унитар корхонаси раҳбари


Юлдашева Санобар Сафиевна - Юнусобод тумани тураржой бинолари кадастри катта муҳандиси



ЯККАСАРОЙ ТУМАНИ


58-БОШЛИҚ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Бошлиқ мавзеси, 4а, тел.: 250-35-83)


Комиссия раиси:


Адилова Рафиқа Абиджоновна - Яккасарой туманидаги 127-сонли мактаб директори


Раис ўринбосари:


Мухаммадиёров Комилжон Содиқович - Яккасарой туманидаги "Бошлиқ" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Комиссия котиби:


Юльчиева Наргиза Садикжоновна - Яккасарой туманидаги 116-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Комиссия аъзолари:


Авазов Малик Абдуахатович - "Ипак Йўли" акциядорлик инновация тижорат банки Яккасарой филиали бошқарувчиси


Кадиров Бахром Закирович - Яккасарой тумани ҳокимлиги ҳузуридаги Тадбиркорлик субъектларини рўйхатдан ўтказиш инспекцияси бошлиғи


Туркменов Мухамметджан Давронович - Яккасарой туманидаги 5-болалар ва ўсмирлар олимпия захиралари спорт мактаби директори


Гафуров Ровшан Касимжанович - Яккасарой туманидаги 38-болалар ва ўсмирлар спорт мактаби директори


Юлдашев Улуғбек Аслонбоевич - Яккасарой тумани Маданият ва спорт ишлари бўлими мудири


Нигматова Гульсуной Абдуллаевна - Яккасарой туманидаги 1-сон болалар стоматология поликлиникаси бош шифокори


Умиров Хакимжан Рахманкулович - Яккасарой туманидаги "Қушбеги" маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Султанова Дилбархон Каримахуновна - Яккасарой туманидаги Усмон Носир номли маҳалла фуқаролар йиғини раиси



59-БЎРИЖАР ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(Бобур 1-тор кўчаси, 28, тел.: 255-75-83)


Комиссия раиси:


Нишонова Сайёра Джураваевна - Яккасарой енгил саноат касб-ҳунар коллежи директори


Раис ўринбосари:


Сулейманова Муяссархон Низамовна - Яккасарой туманидаги 57-оилавий поликлиника бош шифокори


Комиссия котиби:


Алимджанова Дилфуза Илдаровна - Яккасарой туманидаги 73-сонли мактаб ўқув-тарбия ишлари бўйича директор ўринбосари


Комиссия аъзолари:


Исмаилова Галина Файзиевна - Яккасарой туманидаги 57-оилавий поликлиника бош шифокори ўринбосари


Нурмухамедова Лайло Шарафовна - Тошкент давлат педагогика университети дефектология факультети декани


Рузиев Ибрахимжан Дехканбаевич - Тошкент давлат педагогика университети санъат факультетининг маънавий-маърифий ишлар бўйича декан ўринбосари


Самижонова Феруза Абдилазизовна - Тошкент давлат педагогика университети чет тиллар факультетининг ўқув ишлари бўйича декан ўринбосари


Юсупов Баходур Негматович - Маънавият тарғибот маркази Яккасарой туман кенгаши раҳбари


Мороз Ирина Петровна - Яккасарой туманидаги 18-болалар мусиқа ва санъат мактаби директори


Мухсимов Саидзода Рахимович - Яккасарой тумани савдо-саноат палатаси раҳбари


Ганиева Феруза Улугбековна - Яккасарой туманидаги 103-мактабгача таълим муассасаси мудираси



60-РАКАТ ОКРУГ САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

(С. Сирожиддинов кўчаси, 2, тел.: 253-29-48)


Комиссия раиси:


Ганиев Забихулла Хамидуллаевич - Яккасарой тумани Молия бўлими мудири


Раис ўринбосари:


Сайфуллаев Талип Вахабович - "Нуроний" жамғармаси Яккасарой тумани бўлими раиси Комиссия котиби:


Яхъяева Дилдора Бахтияровна - Яккасарой туманидаги "Баркамол авлод" болалар маркази директори


Комиссия аъзолари:


Таджибеков Усманбек Каттабекович - Яккасарой туманидаги Абдулла Авлоний номли маҳалла фуқаролар йиғини раиси


Султанов Баходир Тургунович - Яккасарой туманидаги "Султон Темурбек ягона" хусусий ишлаб чиқариш корхонаси раҳбари


Ходжаева Хилолахон Авазхановна - Яккасарой туманидаги 357-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Абдуллаева Муножат Маликовна - Яккасарой туман тиббиёт бирлашмаси бош шифокори ўринбосари


Альперт Наталья Фадеевна - Яккасарой тумани Давлат ветеринария бўлими бошлиғи


Касимова Мамура Нигматовна - Яккасарой тумани 530-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Юнусова Дилорам Бахадировна - Яккасарой тумани 487-мактабгача таълим муассасаси мудираси


Раҳимова Шаҳноза Шовкатовна - Яккасарой тумани 348-мактабгача таълим муассасаси мудираси



Халқ депутатлари Тошкент шаҳар

Кенгашига сайлов ўтказувчи шаҳар

сайлов комиссиясининг раиси                                                   Ф. Маҳмудхўжаев



"Тошкент оқшоми", 2014 йил 10 октябрь